skip to Main Content

Gaisrinės saugos teikiamos paslaugos

  • konsultuojame gaisrinės saugos klausimais;
  • parengiame gaisrinės saugos instrukcijas, darbuotojų veiksmų kilus gaisrui planus ir juos suderiname su Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento pareigūnais;
  • aprūpiname gaisrinės saugos instruktažų registravimo žurnalais;
  • nustatome patalpų pavojingumo sprogimo ir gaisro atžvilgiu kategorijas, konsultuojame gaisrinės saugos ženklų naudojimo, priešgaisrinio inventoriaus parinkimo klausimais;
  • kartu su Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento pareigūnais vykdome įmonės darbuotojų praktinius mokymus, pirminių gaisro gesinimų, gaisro metu, naudojimo klausimais;
  • atliekame gaisrinės saugos auditą;
  • padedame susitvarkyti ir atsakyti į Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento pareigūnų reikalavimuose pastebėtus trūkumus;
  • vadovų ir/ar atsakingų už gaisrinę saugą mokymai, gaisrinės saugos klausimais.

Ką sako mūsų klientai?

Dėkojame įmonei, puikiai suteikus paslaugas. Viskas aiškiai paaiškinta, pritaikyta būtent mūsų įmonei, jokių perteklinių dalykų. Labai rekomenduojame!

MB SUKČIUS

Patikima įmonė, kurioje dirba šios srities profesionalai. Pateiktas užduotis atlieka kokybiškai, konsultuoja išsamiai, problemas sprendžia greitai.

UAB Stabile Fundamentum

Nemato problemų, nes dirba operatyviai ir patikimai!

Karolis Dilda

Viena iš nedaugelio įmonių šiai dienai kurios vadovas ir pati įmonė verti didelės pagarbos už duotą žodį ir atliktą darbą.

UAB RM STOKAS

Patikima įmonė, savo srities profesionalai. Greitai sureagavo į pateiktą užduotį. Sutvarkė dokumentus, suprantamai paaiškino.
Ačiū!

Tomas Birbalas

Puikiai atliko paslaugą: greitai, profesionaliai, su išsamiu paaiškinimu ir atsakymais į visus klausimus. Dėkui!

Jolita Ratkė

Dėkojame VIPSAUGA už greitai, kokybiškai ir nebrangiai atliktus darbų saugos darbus. Dažniausiai būna tik du iš trijų paminėtų kriterijų.

Arnas Sruoga

Visuomet labai malonu dirbti su VIPSAUGA, tai tikri savo srities profesionalai. Malonus bendravimas, pagalba, išsami konsultacija, esu tikra, kad tai visuomet gausiu, kai kreipsiuosi į VIPSAUGA. Net nesudvejojusi rekomenduočiau šią įmonę, kaip savo srities profesionalus.

Eglė Ermanaitė

VIPSAUGA paslaugomis esame patenkinti, nes ten dirba savo srities profesionalai. Jie ne tik išmano įstatymų reikalavimus, bet dar pakonsultuoja kaip praiktiškai ir patogiai juos įgyvendinti. Tikrai rekomenduojam!

Vita Murauskienė

"Su VIPSAUGA dirbame daugiau kaip 8 metai ir esame labai patenkinti realia darbų saugos priežiūra ir profesionalia pagalba statybos objektuose"

Julius Gendvilis

„Rekomenduojame pasirinkti UAB „VIPSAUGA“, nes tai patikimas partneris, teikiantis aukščiausios kokybės darbų saugos ir gaisrinės saugos konsultacijas“.

Lina Petkevičiūtė

„Džiaugiamės dirbdami kartu su „Vipsauga“ nuo pat įmonės atidarymo pradžios. Lengva organizuoti darbus, kai nekyla problemų dėl reikalingų pažymėjimų, kursų ar medžiagos.“

Monika Jakubonytė-Kubilienė

Reikia konsultacijos? Susisiekite su mumis.

Back To Top