skip to Main Content

Apie Mus

UAB „VIPSAUGA” darbuotojai pirmus žingsnius jau žengė 2005 m. konsultuodami darbų saugos, aplinkosaugos, gaisrinės saugos, profesinės rizikos vertinimo, sprendžiant ginčus, kylančius iš tarptautinių ir vietinių sandorių dėl pramoninio bendradarbiavimo, įmonių ir jų junginių steigimo, pirkimo – pardavimo, nuomos, bankroto ir kitokių su gamybine veikla susijusių teisinių santykių klausimais.

Konsultacinė įmonė UAB „VIPSAUGA“ įsteigta 2007 metais, su tikslu – nuolat suteikti klientams įvairiapusę profesionalią pagalbą darbų ir gaisrinės saugos bei aplinkosaugos srityse.

Pradėjusi nuo darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos funkcijų vykdymo, dokumentacijos ruošimo, UAB „VIPSAUGA“, atsižvelgdama į savo klientų lūkesčius ir poreikius, aktyviai plečia savo paslaugų spektrą gaisrinėje saugoje, elektrosaugoje, aplinkosaugoje, sveikatos patikrinimuose, aprūpinimu reikiamais pažymėjimais ir t.t.

VIPSAUGA teikiamos paslaugos

  • Saugos ir sveikatos tarnybos atstovavimas įmonėje.
  • Darbuotojų saugos ir sveikatos komiteto steigimas, darbo tarybos ir patikėtinio rinkimas.
  • Darbų saugos, gaisrinės saugos, pareiginių instrukcijų, darbo tvarkos taisyklių, planų kilus gaisrui ir kitų norminių dokumentų ruošimas. Daugiau…
  • Konsultavimas darbų ir gaisrinės saugos, darbo teisės, aplinkosaugos klausimais.
  • Mokymų ir atestavimų organizavimas.
  • Lengvų, sunkių ir mirtinų nelaimingų atsitikimų tyrimas.
  • Profesionalus įmonės darbų ir gaisrinę saugą reglamentuojančių dokumentų įvertinimas – auditas.

Mūsų Komanda

Giedrius Tunkulas

Giedrius
Darbų ir gaisrinė sauga
8 672 05638
giedrius@vipsauga.lt

rasa

Rasa
Komercija
8 677 76969
rasa@vipsauga.lt

edmond

Edmondas
Medicina
8 674 24077
info@vipsauga.lt

IMG_4186

Gediminas
Aplinkosauga
8 600 22394
reikalavimai@yahoo.com

Ką sako mūsų klientai?

Dėkojame įmonei, puikiai suteikus paslaugas. Viskas aiškiai paaiškinta, pritaikyta būtent mūsų įmonei, jokių perteklinių dalykų. Labai rekomenduojame!

MB SUKČIUS

Patikima įmonė, kurioje dirba šios srities profesionalai. Pateiktas užduotis atlieka kokybiškai, konsultuoja išsamiai, problemas sprendžia greitai.

UAB Stabile Fundamentum

Nemato problemų, nes dirba operatyviai ir patikimai!

Karolis Dilda

Viena iš nedaugelio įmonių šiai dienai kurios vadovas ir pati įmonė verti didelės pagarbos už duotą žodį ir atliktą darbą.

UAB RM STOKAS

Patikima įmonė, savo srities profesionalai. Greitai sureagavo į pateiktą užduotį. Sutvarkė dokumentus, suprantamai paaiškino.
Ačiū!

Tomas Birbalas

Puikiai atliko paslaugą: greitai, profesionaliai, su išsamiu paaiškinimu ir atsakymais į visus klausimus. Dėkui!

Jolita Ratkė

Dėkojame VIPSAUGA už greitai, kokybiškai ir nebrangiai atliktus darbų saugos darbus. Dažniausiai būna tik du iš trijų paminėtų kriterijų.

Arnas Sruoga

Visuomet labai malonu dirbti su VIPSAUGA, tai tikri savo srities profesionalai. Malonus bendravimas, pagalba, išsami konsultacija, esu tikra, kad tai visuomet gausiu, kai kreipsiuosi į VIPSAUGA. Net nesudvejojusi rekomenduočiau šią įmonę, kaip savo srities profesionalus.

Eglė Ermanaitė

VIPSAUGA paslaugomis esame patenkinti, nes ten dirba savo srities profesionalai. Jie ne tik išmano įstatymų reikalavimus, bet dar pakonsultuoja kaip praiktiškai ir patogiai juos įgyvendinti. Tikrai rekomenduojam!

Vita Murauskienė

"Su VIPSAUGA dirbame daugiau kaip 8 metai ir esame labai patenkinti realia darbų saugos priežiūra ir profesionalia pagalba statybos objektuose"

Julius Gendvilis

„Rekomenduojame pasirinkti UAB „VIPSAUGA“, nes tai patikimas partneris, teikiantis aukščiausios kokybės darbų saugos ir gaisrinės saugos konsultacijas“.

Lina Petkevičiūtė

„Džiaugiamės dirbdami kartu su „Vipsauga“ nuo pat įmonės atidarymo pradžios. Lengva organizuoti darbus, kai nekyla problemų dėl reikalingų pažymėjimų, kursų ar medžiagos.“

Monika Jakubonytė-Kubilienė

Reikia konsultacijos? Susisiekite su mumis.

Back To Top