skip to Main Content

Profilaktiniai sveikatos patikrinimai

Kad ir kokia būtų įmonės veiklos sritis, svarbiausia vertybė turi būti įmonėje dirbantis žmogus – jo sveikatos išsaugojimas. Sveikas darbuotojas – puikiai atliekamo darbo garantas. Organizacijose, kuriose kenksmingos ir pavojingos darbo sąlygos, darbdaviai suinteresuoti tikrinti darbuotojų sveikatą, kad išvengtų nelaimingų atsitikimų. Profilaktiniai sveikatos tikrinimai ypač svarbūs darbuotojams, jeigu yra rizika susirgti profesine liga.

Medicininė patikra atliekama dviem etapais: pirmajame – bendrosios praktikos (šeimos) gydytojas pagal įstatymų jam suteiktus įgaliojimus ir kompetenciją įvertina bendrą kiekvieno darbuotojo sveikatos būklę: apklausia, surenka anamnezę, pamatuoja kraujospūdį, įvertina klausos, regėjimo parametrus, psichikos, nervų sistemos veiklą. Šiuo etapu bendrosios praktikos slaugytoja paima kraują, siekiant atlikti bendrą ir/ar biocheminį kraujo tyrimus tiems darbuotojams, kuriems per paskutinius dvylika mėnesių jis nebuvo atliktas (laikantis LR SAM 2000m. gegužės 31d. įsakymu Nr.301), surenka arba išdalina asmens sveikatos knygeles. Kiekvienam dirbančiajam užvedama asmens medicininė kortelė (f.025/a), padaromi įrašai joje. Antrajame – interpretuojami atlikti kraujo tyrimai, įrašomos atitinkamos atžymos Asmens sveikatos knygelėse ir medicininėse kortelėse. Šiuo etapu šeimos gydytojas informuoja, kokių gydytojų specialistų konsultacija ar papildomi tyrimai būtini vienam ar kitam dirbančiajam.

price-tag

Privalomosios periodinės profilaktinės darbuotojo sveikatos patikros kaina nuo 20 Eur + PVM

Didesniems kolektyvams taikome nuolaidas !

Ką sako mūsų klientai?

Patikima įmonė, savo srities profesionalai. Greitai sureagavo į pateiktą užduotį. Sutvarkė dokumentus, suprantamai paaiškino.
Ačiū!

Tomas Birbalas

Puikiai atliko paslaugą: greitai, profesionaliai, su išsamiu paaiškinimu ir atsakymais į visus klausimus. Dėkui!

Jolita Ratkė

Dėkojame VIPSAUGA už greitai, kokybiškai ir nebrangiai atliktus darbų saugos darbus. Dažniausiai būna tik du iš trijų paminėtų kriterijų.

Arnas Sruoga

Visuomet labai malonu dirbti su VIPSAUGA, tai tikri savo srities profesionalai. Malonus bendravimas, pagalba, išsami konsultacija, esu tikra, kad tai visuomet gausiu, kai kreipsiuosi į VIPSAUGA. Net nesudvejojusi rekomenduočiau šią įmonę, kaip savo srities profesionalus.

Eglė Ermanaitė

VIPSAUGA paslaugomis esame patenkinti, nes ten dirba savo srities profesionalai. Jie ne tik išmano įstatymų reikalavimus, bet dar pakonsultuoja kaip praiktiškai ir patogiai juos įgyvendinti. Tikrai rekomenduojam!

Vita Murauskienė

"Su VIPSAUGA dirbame daugiau kaip 8 metai ir esame labai patenkinti realia darbų saugos priežiūra ir profesionalia pagalba statybos objektuose"

Julius Gendvilis

„Rekomenduojame pasirinkti UAB „VIPSAUGA“, nes tai patikimas partneris, teikiantis aukščiausios kokybės darbų saugos ir gaisrinės saugos konsultacijas“.

Lina Petkevičiūtė

„Džiaugiamės dirbdami kartu su „Vipsauga“ nuo pat įmonės atidarymo pradžios. Lengva organizuoti darbus, kai nekyla problemų dėl reikalingų pažymėjimų, kursų ar medžiagos.“

Monika Jakubonytė-Kubilienė

Reikia konsultacijos? Susisiekite su mumis.

Back To Top