skip to Main Content

Nelaimingi atsitikimai

Bendrą nelaimingų atsitikimų darbe ir pakeliui į darbą ar iš darbo tyrimo bei apskaitos tvarką, nustato Nelaimingų atsitikimų darbe tyrimo ir apskaitos nuostatai (toliau – nuostatai), patvirtinti Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2004 m. rugsėjo 2 d. nutarimu Nr. 1118.

Šiuose nuostatuose taip pat išvardyti atvejai, kuriems įvykus nelaimingi atsitikimai pagal sąryšį su darbu skirstomi į susijusius su darbu ir nesusijusius su darbu. Įvykus nelaimingam atsitikimui, susijusiam su darbu, tai įforminama N-1 formos akte (N-1 formos aktą rasite nuostatų 1 priede). Kitais atvejais nelaimingas atsitikimas įforminamas N-2 formos akte (N-2 formos aktą rasite nuostatų 2 priede).

Būtina prisiminti, kad nelaimingi atsitikimai pakeliui į darbą ar iš darbo taip pat laikomi susijusiais su darbu, tačiau, įvykus šios rūšies nelaimingiems atsitikimams, pildomas N-2 formos aktas.
Profesinės ligos. Profesinių ligų priežasčių tyrimą, diagnozės nustatymą bei patvirtinimą ir apskaitą reglamentuoja Profesinių ligų tyrimo ir apskaitos nuostatai, patvirtinti Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2004 m. balandžio 28 d. nutarimu Nr. 487.

Žalos atlyginimo dėl nelaimingų atsitikimų darbe ar susirgimų profesine liga tvarką, dydį bei asmenis, turinčius teisę į šį atlyginimą, reglamentuoja Lietuvos Respublikos žalos atlyginimo dėl nelaimingų atsitikimų darbe ar susirgimų profesine liga laikinasis įstatymas.

Jeigu pas Jus įmonėje įvyko toks įvykis ir Jūs nežinote nuo ko pradėti ir kaip visa tai sutvarkyti, męs Jums padėsime išspręsti visas problemas, susijusias su nelaimingo atsitikimo ar profesinės ligos tyrimu.

Ką sako mūsų klientai?

Dėkojame įmonei, puikiai suteikus paslaugas. Viskas aiškiai paaiškinta, pritaikyta būtent mūsų įmonei, jokių perteklinių dalykų. Labai rekomenduojame!

MB SUKČIUS

Patikima įmonė, kurioje dirba šios srities profesionalai. Pateiktas užduotis atlieka kokybiškai, konsultuoja išsamiai, problemas sprendžia greitai.

UAB Stabile Fundamentum

Nemato problemų, nes dirba operatyviai ir patikimai!

Karolis Dilda

Viena iš nedaugelio įmonių šiai dienai kurios vadovas ir pati įmonė verti didelės pagarbos už duotą žodį ir atliktą darbą.

UAB RM STOKAS

Patikima įmonė, savo srities profesionalai. Greitai sureagavo į pateiktą užduotį. Sutvarkė dokumentus, suprantamai paaiškino.
Ačiū!

Tomas Birbalas

Puikiai atliko paslaugą: greitai, profesionaliai, su išsamiu paaiškinimu ir atsakymais į visus klausimus. Dėkui!

Jolita Ratkė

Dėkojame VIPSAUGA už greitai, kokybiškai ir nebrangiai atliktus darbų saugos darbus. Dažniausiai būna tik du iš trijų paminėtų kriterijų.

Arnas Sruoga

Visuomet labai malonu dirbti su VIPSAUGA, tai tikri savo srities profesionalai. Malonus bendravimas, pagalba, išsami konsultacija, esu tikra, kad tai visuomet gausiu, kai kreipsiuosi į VIPSAUGA. Net nesudvejojusi rekomenduočiau šią įmonę, kaip savo srities profesionalus.

Eglė Ermanaitė

VIPSAUGA paslaugomis esame patenkinti, nes ten dirba savo srities profesionalai. Jie ne tik išmano įstatymų reikalavimus, bet dar pakonsultuoja kaip praiktiškai ir patogiai juos įgyvendinti. Tikrai rekomenduojam!

Vita Murauskienė

"Su VIPSAUGA dirbame daugiau kaip 8 metai ir esame labai patenkinti realia darbų saugos priežiūra ir profesionalia pagalba statybos objektuose"

Julius Gendvilis

„Rekomenduojame pasirinkti UAB „VIPSAUGA“, nes tai patikimas partneris, teikiantis aukščiausios kokybės darbų saugos ir gaisrinės saugos konsultacijas“.

Lina Petkevičiūtė

„Džiaugiamės dirbdami kartu su „Vipsauga“ nuo pat įmonės atidarymo pradžios. Lengva organizuoti darbus, kai nekyla problemų dėl reikalingų pažymėjimų, kursų ar medžiagos.“

Monika Jakubonytė-Kubilienė

Reikia konsultacijos? Susisiekite su mumis.

Back To Top