skip to Main Content

Įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos nuostatai

Darbuotojų saugos ir sveikatos tarnyba atlieka šias funkcijas:

 • konsultuoja darbdaviui atstovaujantį asmenį ir darbuotojus darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais ir teikia darbdaviui atstovaujančiam asmeniui pasiūlymus darbuotojų saugos ir sveikatos būklei gerinti;
 • organizuoja darbuotojų mokymus darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais;
 • analizuoja privalomųjų sveikatos patikrinimų išvadas ir rekomendacijas ir organizuoja šių rekomendacijų įgyvendinimą;
 • darbuotojų saugos ir sveikatos teisės aktų nustatyta tvarka organizuoja profesinės rizikos vertinimą įmonėje;
 • rengia įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos norminius teisės aktus arba organizuoja jų parengimą;
 • dalyvauja tiriant nelaimingus atsitikimus darbe, incidentus, avarijas ir profesines ligas, analizuoja nelaimingų atsitikimų darbe, profesinių ligų, incidentų bei avarijų aplinkybes ir priežastis, registruoja įmonėje įvykusius nelaimingus atsitikimus darbe, profesines ligas bei incidentus, kaupia kitus duomenis, susijusius su darbuotojų sauga ir sveikata darbe;
 • rengia nelaimingų atsitikimų darbe ir profesinių ligų prevencijos priemones ar organizuoja jų parengimą, kontroliuoja prevencinių priemonių įgyvendinimo terminų laikymąsi;
 • kontroliuoja darbuotojų saugos ir sveikatos norminių teisės aktų reikalavimų laikymąsi įmonėje;
 • teikia informaciją darbdaviui atstovaujančiam asmeniui, darbuotojams, įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos komitetui apie darbuotojų saugos ir sveikatos būklę ir darbuotojų saugos ir sveikatos norminių teisės aktų reikalavimų laikymąsi įmonėje;
 • dalyvauja įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos komiteto veikloje;
 • organizuoja darbuotojų informavimą ir švietimą darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais;
 • kitas darbdavio ar darbdaviui atstovaujančio asmens pavestas funkcijas, susijusias su darbuotojų sauga ir sveikata.

Ką sako mūsų klientai?

Dėkojame įmonei, puikiai suteikus paslaugas. Viskas aiškiai paaiškinta, pritaikyta būtent mūsų įmonei, jokių perteklinių dalykų. Labai rekomenduojame!

MB SUKČIUS

Patikima įmonė, kurioje dirba šios srities profesionalai. Pateiktas užduotis atlieka kokybiškai, konsultuoja išsamiai, problemas sprendžia greitai.

UAB Stabile Fundamentum

Nemato problemų, nes dirba operatyviai ir patikimai!

Karolis Dilda

Viena iš nedaugelio įmonių šiai dienai kurios vadovas ir pati įmonė verti didelės pagarbos už duotą žodį ir atliktą darbą.

UAB RM STOKAS

Patikima įmonė, savo srities profesionalai. Greitai sureagavo į pateiktą užduotį. Sutvarkė dokumentus, suprantamai paaiškino.
Ačiū!

Tomas Birbalas

Puikiai atliko paslaugą: greitai, profesionaliai, su išsamiu paaiškinimu ir atsakymais į visus klausimus. Dėkui!

Jolita Ratkė

Dėkojame VIPSAUGA už greitai, kokybiškai ir nebrangiai atliktus darbų saugos darbus. Dažniausiai būna tik du iš trijų paminėtų kriterijų.

Arnas Sruoga

Visuomet labai malonu dirbti su VIPSAUGA, tai tikri savo srities profesionalai. Malonus bendravimas, pagalba, išsami konsultacija, esu tikra, kad tai visuomet gausiu, kai kreipsiuosi į VIPSAUGA. Net nesudvejojusi rekomenduočiau šią įmonę, kaip savo srities profesionalus.

Eglė Ermanaitė

VIPSAUGA paslaugomis esame patenkinti, nes ten dirba savo srities profesionalai. Jie ne tik išmano įstatymų reikalavimus, bet dar pakonsultuoja kaip praiktiškai ir patogiai juos įgyvendinti. Tikrai rekomenduojam!

Vita Murauskienė

"Su VIPSAUGA dirbame daugiau kaip 8 metai ir esame labai patenkinti realia darbų saugos priežiūra ir profesionalia pagalba statybos objektuose"

Julius Gendvilis

„Rekomenduojame pasirinkti UAB „VIPSAUGA“, nes tai patikimas partneris, teikiantis aukščiausios kokybės darbų saugos ir gaisrinės saugos konsultacijas“.

Lina Petkevičiūtė

„Džiaugiamės dirbdami kartu su „Vipsauga“ nuo pat įmonės atidarymo pradžios. Lengva organizuoti darbus, kai nekyla problemų dėl reikalingų pažymėjimų, kursų ar medžiagos.“

Monika Jakubonytė-Kubilienė

Reikia konsultacijos? Susisiekite su mumis.

Back To Top